Teşekkürler Vdizayn VRF Klima Sistemleri

vdizayn-vrf-klima-sistemleri

VRF Klima Sistemleri

Mitsubishi Electric VRF Klima Sistemleri Çözüm Ortağı Vdizayn’a, kurumsal logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmalarında beni tercih ettiklerinden dolayı teşekkür ederim. İstekleri doğrultusunda belirtilen kurumsal logo ve kimlik çalışmalarını kendilerine zamanından önce ve istenilen çizgi ile renklerde teslim etmiş oluşumun beni ve müşterimi memnun ettiğini söylemeden geçemeyeceğim. :)

VRF Klima Sistemlerinde yılların vermiş olduğu başarı ve özgüven’i standart kalitenin üzerine taşıyan Mitsubishi Electric Klima çözüm ortağı Vdizayn VRF Klima Sistemleri, başarılarının getirisi olacak referanslarına her geçen gün bir yenisini daha eklerken, VRF Klima Sistemleri teknolojisinin ve Klima sektörünün lideri olma yolunda büyük adımlarla hızla ilerlemektedir. Bu bağlamda küçükte olsa üzerime düşen görevin ve katkımın bulunduğunu bilmek beni mutlu ediyor.

Tüm kartvizit, kurumsal logo, kurumsal kimlik ve grafik işlerinde beni tercih ettiklerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.

vdizayn vrf klima sistemleri
vdizayn vrf klima sistemleri
vdizayn vrf klima sistemleri
vdizayn vrf klima sistemleri