davetiyeler online

Teşekkürler Davetiyeler Online

Çevreden duyduklarımıza göre düğün öncesi alışverişler ve işler hiç bitmezmiş. Mobilya, beyaz eşya, televizyon, klima, nikah işlemleri vb. işlerinizin üst üste binmesi hem canınızı sıkıyor hemde strese giriyorsunuz. İlk önce yapmanız gereken işi en sona bıraktınız ve artık zamanınız iyiden iyiye daraldı. Biran önce davetiye bastırmanız ve davetli listenizde bulunan misafirlerinize davetiyeleri vermeniz gerekiyor. Her aradığınız davetiye firması size en az bir hafta teslimat süresi veriyor.

Davetiyeler Online İle Tanışın!

O zaman işini en iyi, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapan Davetiyeler Online ile tanışma vakti. Yeni evlenecek, doğum günü, balo, parti, nişan, nikah ve aklınıza gelebilecek her çeşit davetiye davetiyeleronline.com adresinde bulabilirsiniz. 25 adetten fazla trend davetiye kataloğu bulunan davetiyeler online ‘de yüzlerce davetiye arasından beğendiğinizi seçerek aynı günde baskıya verebilirsiniz.

Davetiyeler Kaç Günde Hazırlanıyor ?

Siparişini geçeceğiniz herhangi davetiye çeşidi 1 günde hazırlanıyor ve size en kısa sürede ulaşması için kargoya veriyorlar.

Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor ?

İster kredi veya banka kartınızla anında güvenli ödeme yöntemiyle, ister davetiye tasarımını gördükten sonra ödeme yapabilirsiniz. Ödeme konusunda da firma yardımcı olmaktadır. Dilerseniz ödeme alanından taksitli olarak ödemeyi tamamlayabilirsiniz. 

En Az 100 Adet Davetiye Siparişi Verebilirsiniz.

Davetiye adeti olarak 100 – 150 – 200 – 250 ve katları olarak sipariş alıyorlar ve ciddi anlamda yardımcı oluyorlar. 150 TL olan bir sipariş içinse baskı ücreti almıyorlar. 

Nerede İkamet Ettiğinizin Hiç Bir Önemi Yok!

Dünyanın her yerine davetiye ve nikah şekeri yolluyorlar. Yurt içi ve yurt dışı davetiye ve nikah şekeri siparişinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Teşekkürler Davetiyeler Online !

davetiyeronline.com bağlantısına tıklayarak tüm davetiye modellerini inceleyebilir ve güvenle siparişinizi verebilirsiniz. Benimde daha önce çalışmış olduğum ve çalışmaktan memnuniyet duyduğum bir davetiye firmasını sizlerle paylaşmak istedim. Sizinde Davetiyeler Online ile çalışmaktan mutluluk duyacağınızı düşünüyorum. Kendilerine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Oldukça kaliteli işler çıkarıyorlar, Başarılarının devamını dileyerek ilerde tekrar kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyacağımı bilmenizi istiyorum…

Hoşçakalın takipte kalın mutlu kalın

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir