Nedefit Korse Tayt Önermiyoruz | Nedefit Pişmanlıktır!

nedefit korse tayt önermiyoruz

Nedefit korse tayt ismi üzerine faaliyet gösteren nedefit firmasına ait olan ürünleri hiç bir şekilde önermiyoruz. Şikayetvar.com web adresinde bulunan nedefit korse tayt şikayetlerini incelediğiniz taktirde firmanın müşterilere olan samimiyetsiz yaklaşımını kendiniz de göreceksiniz. Benimde yakın çevrem dahil olmak üzere bir çok kişi tarafından güvenip alınan ürünlerin kalitesizliğine nedefit korse tayt firmasının samimiyetsizliği ve müşteriye olan hitap şekilleri de eklenince bu makaleyi sizlerle paylaşmak istedim.

Nedefit Korse Tayt Şikayetleri

Nedefit korse tayt şikayetleri konusuna değinmemin sebebi yakın çevremde ve bir çok platformda görmüş olduğum mağduriyetlerdir.

Nasıl olurda bir firma arkadaşıyla konuşuyormuş gibi müşterisine yazım yanlışları yaparak şikayetvar.com üzerinden cevaplar verebilir ki ? İşte şikayetvar.com web sitesinden nedefit korse tayt firmasının bir müşterisine verdiği cevabı sizlerle paylaşmak istiyorum.

nedefit korse tayt şikayetvar.com alıntı
Nedefit korse tayt şikayetvar.com alıntısı

Çalışanlar Çok Kaba Ve İlgisiz

Bu tür üslup hele de böyle bir platformda sebebi ne olursa olsun hiç bir firmaya yakışmaz. Müşteri memnuniyetini baz alan firmalar, müşterisine böyle bir yaklaşımda bulunmaz, bulunmamalıdır. Bu tür kaba ve itici yaklaşımlar Nedefit korse tayt firmasının güvenilirliğini sarsmaktadır. Aynı şekilde nedefit firmasına olduğu gibi çalışanlara duyulan güvende azalmaktadır. Bir çok firmanın hassasiyetle yaklaştığı konulara kabaca ve samimiyetsiz verilen cevaplar nedefit firmasının itibarını zedelemekten başka bir işe yaramaz.

Korse Tayt İadesi Yapılamaz Ama Değişim Ücretli Yapılır

Nedefit ürünlerini iade etmek istediğinizde pandemi, virüs ve benzeri çeşitli sebeplerden dolayı iade alamayacaklarını beyan ediyorlar. Fakat değişim talep ettiğinizde kargo masraflarını mağdur olan müşterisine yüklüyorlar. Sizce de burada bir terslik yok mu ? İade alınınca bulaşabilecek virüs, değişim istediğinizde bulaşmıyor. :)

Nedefit Firmasını ve Ürünlerini Tavsiye Etmiyoruz

Nedefit markasına ait olan hiç bir ürünü kimseye tavsiye etmiyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsemeyen ve sadece kazanmaya odaklanmış olan firmalar tarih boyunca kötü hatırlanırlar.

Para Değil İnsan Biriktirin.

Uzun yıllar web tasarım üzerine hizmet veren firmamızın bu tür paylaşımları bizleri derinden üzmektedir. En kısa sürede tüm mağduriyetlerin giderilmesini buradan Nedefit firmasına duyurmak isteriz.

Nedefit Korse Firmasının Güvensizliği

Nedefit web sitesinde satılan korse, tayt ve benzeri ürünler gösterildiği kadar kaliteli değildir. Beden ve kilo seçimine göre satın aldığınız ürün elinize geçtiğinde size göre olmadığını fark edeceksiniz. Ürünün kalitesizliği karşısında şaşkınlığınızı gizleyemediğiniz ürünü iade edemeyeceksiniz.

Nedefit Korse Firmasının "Değişim & İade" Sayfasının Ekran Görüntüsü
Nedefit Korse Firmasının “Değişim & İade” Sayfasının Ekran Görüntüsü

Nedefit firmasının müşterilerini şaşkına çeviren değişim ve iade koşullarında yer alan bilgilerdir. Hijyenik sebeplerden dolayı ürünü iade almayan nedefit firması, değişim için şartlı koşullar sunuyor. Ürün değişimi talep ederseniz denediğiniz ürün hijyenik kalmaya devam ediyor. Fakat iade etmek istediğinizde hijyenik koşullar devreye giriyor.

Trajikomik bir durumla müşterilerini mağdur eden nedefit korse firmasını kimseye tavsiye etmiyoruz.

Nedefit Ürünleri İle Mağdur Olmayın!

Birazcık Google‘da araştırma yaptığınız taktirde, Nedefit firmasına ait olan ürünlerle insanların nasıl mağdur edildiğine bizzat şahit olacaksınız. Bu sebeplerden ve hatta müşteriye karşı olan tavırlarından ötürü, firmayı kimseye tavsiye etmiyoruz. Bundan böyle daha fazla kitleye ulaşarak bu durumu daha fazla gündeme getirmeye çalışacağız. Son olarak insanların daha fazla mağdur olmamaları için gerçekleri olabildiğince daha fazla göstermeye ve yazımızı sürekli olarak güncel tutmaya çalışacağız.