Kurumsal E-Posta Mail Hizmeti

Profesyonel mail bir diğer adıyla kurumsal e-posta sahibi şirketler, marka imajlarını iyileştirdiği ve daha fazla güvenilir olduklarını kanıtlamışlardır. Profesyonel mail hizmetimizden faydalanarak kurumsal e-posta adresleriniz ile müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. E-posta hizmetimiz ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu sayıda e-posta adresi oluşturabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta, Mail Nedir ?

Kurumsal mail, bir şirketin veya markanın adını içeren e-posta adresleridir. WWW ile başlayan .com olarak biten alan adınız için özel olarak oluşturulmuş e-posta adresleri ile müşterilerinizin güvenini tam olarak sağlayabilirsiniz. Bir şirket adı, kurumsal mail adresleri ile eşleşiyorsa bir güven ortamı oluşturmaktadır.
İnternette bulunan Gmail, Outlook ve benzeri e-posta adresleri kişiseldir.

Örnek vermek gerekirse destek@technozede.com bir kurumsal yani alan adı ile eşleşen özel mail adresidir. Kurumsal e-posta adresleri şirketin tüm çalışanlarına veya şirket departmanlarına açılabilir. Çalışanlar iş amaçlı doğrudan müşterilerin kişisel mail adresleri ile mail alışverişi yapabilirler.

Kurumsal E-Postanın Önemi Nedir ?

İlk kurulduğu günden bugüne kadar Gmail, Outlook ve benzeri ücretsiz kişisel mail adresi kullanan şirketler bulunmaktadır. Dolayısıyla bu durum bir müşterinin gözünde kesinlikle güvenilmez ve itibar duyulmaz bir izlenim bırakmaktadır. Hiç bir şekilde bir yatırım olmadan veya profesyonellikten uzak bu tür kişisel mail adresleri, ilk izlenimde size iş kaybettirebilir.
Bugüne dek kurumsal e-posta adresi sahibi olmadıysanız size rehberlik etmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

kurumsal E-Posta Mail Güven Verir
kurumsal E-Posta Mail Güven Verir

Kurumsal E-Posta Mail Hizmetini Neden Bizden Almalısınız ?

Technozede Web Tasarım, yıllardır web sitesi, seo, kurumsal e-posta, grafik tasarım ve benzeri hizmetleri vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerin içerisinde yer alan kurumsal e-posta hizmetini onlarca müşteriye sunduk. Büyük bir memnuniyetle geri dönüş sağlayan müşterilerimiz bizim en büyük referanslarımızdır.

Yüzde 99 Başarı

Yüzde 99 başarı oranı ile çalışan mail adresleri garanti ediyoruz. Tüm müşterilerinize veya hedef kitlenize şirketiniz için güvenilirlik ve imaj kazandırıyoruz. Web tasarım paketlerimizden herhangi bir paketi satın aldığınız taktirde sınırlı sayıda kurumsal e-posta hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Artık Spam Mail Yok !

Alan adı uzantılı kurumsal e-posta adreslerinden gönderdiğiniz mailler direkt olarak alıcının gelen kutusuna düşmektedir. Bu sayede daha güvenilir ve sağlıklı bir mail alışverişi yapabilirsiniz.

Daha Güvenli Daha Hızlı

  • MX kaydı
  • DKİM imzası
  • SPF kaydı
  • CNAME kaydı
  • Paylaşımsız İP ve DNS

    E-posta hizmetimiz ile daha güvenli ve hızlı mail alışverişi yapabileceksiniz.

Destek

Anahtar teslim, kullanıma hazır bir şekilde mail adreslerinizi size teslim ediyoruz. Kurulum aşaması bir hayli kolaydır. Dilediğiniz herhangi bir uygulamaya kurabilirsiniz. Yine de herhangi bir sorun olduğunda burada olacağız. Bizlere haftanın her günü ve saatinde ulaşabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta Hizmetinin Maliyeti Nedir ?

Kişisel ve kurumsal e-posta adreslerinin maliyeti büyük ölçüde değişmektedir. Gmail, Outlook, Yahoo gibi kurumlardan ücretsiz olarak şahıs mailleri alınabilir. Bir işletme, çalışanlarına kurumsal bir e-posta hesabı tanımlamak istediğinde bir maliyeti olmaktadır. Maliyetin boyutu ise açılacak mail ve departman sayısına göre farklılık göstermektedir. Bunların dışında sertifikalar ve sunucu maliyetleri çıkmaktadır. Profesyonel bir mail adresine sahip olmak istiyorsanız iletişim sayfasında bulunan form aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.