Yazılar

Kozza Home -Kendini Özel Hissetmek İsteyenler İçin-

Her şeyden önce büyük bir ustalıkla ve tecrübeyle çalışan insanları tanımak ve onlarla birlikte çalışmak benim için gurur verici olmuştur. Tüm destek ve samimiyet için kendilerine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Mobilya sektöründe 50 yıllık bir mazisi bulunan Kozza Home Mobilya, diğer adıyla Kozza Design, çıkarttıkları işlerle ilgi ve alakayı üzerlerinde toplamayı başarıyor. Gün geçtikçe büyümeye ve tecrübeye devam eden Kozza Home, günümüze ve geleceğe de sağlam adımlarla ilerleyerek göz kırpıyor.

Sıradanlık ve monotonluktan arınarak yapılmış mobilyalar herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor. Eskitme dresuarlar, masalar, sehpalar, sandalyeler, tablolar, çalışma masaları, puflar, konsollar ve daha fazlası kesinlikle Kozza Home’da.

Sıradanlıktan ve kendi evinizdeki mobilyaları başkasının evinde gördüğünüz boğucu mobilyalarla kıyaslamaktan sıkıldıysanız kesinlikle Kozza Home uğramanızı tavsiye ederim.

Aslında içeriden bakıldığı zaman herkese hitap etmeyebilir. Keyifli, zevkli ve herkeste olmayan kendilerine has farklı bir mobilya tarzı havası var. Kendilerinin de dediği gibi “kendini özel hissetmek isteyenler için

“Kendini özel hissetme” duygusu kesinlikle mobilyalardaki farklılık ile farkındalık yaratmakta. Mesela gümüş eskitme dresuar veya altın varak dresuar modelleri piyasada eşine az rastlanır bir mobilya türü, karşılaştıklarımızda zaten malumunuz. Bu duruma Kozza Mobilya oldukça farklı bir hava katmış. Tabiki bunda 50 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe ağır basıyor.

Kozza Home Banker Çalışma Sandalyesi

Banker çalışma sandalyesi ve çalışma sandalyeleri

Çalışma Sandalyesi Dediğin Böyle Olur.

El emeği, göz nuru dedikleri ve başka bir yerde bulamayacağınız hediyelikler, biblolar, mobilyalar, olmazsa olmaz kalite ve daha fazlası Kozza Mobilyada. Özellikle söylemeden geçemeyeceğim https://www.kozzahome.com/urun/banker-calisma-sandalyesi-krem/ çalışma sandalyesi olarak (solda) bu ürünü kullanıyorum ve kesinlikle rahat etmek ve çalışmalarınıza odaklanmak istiyorsanız samimiyetle bu çalışma sandalyesini almanızı öneririm. Verilen ücreti sonuna kadar hak ediyor. Şimdiye kadar bir çok çalışma sandalyesi değiştirdim fakat bu diğerlerinden oldukça farklı, inanılmaz bir rahatlığa ve konfora sahip ürün. Kesinlikle denemeniz lazım, o kadar iddia ediyorum.

Mobilya Alışverişlerinizde Ürünlerin Kalitesini Hissedin.

Ürünlere dokunduğunuzda kaliteyi sonuna kadar hissedebilirsiniz. Mobilya gruplarının tümü 1.sınıf fırınlanmış gürgen, ceviz ve benzeri kalitede üretilmekte ve eskitme boyalarla, süslemelerle ve oymalarla kaliteyi ve övgüyü sonuna kadar hak ediyor ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmektedir.

Ön Yargılarınızdan Kurtulun Ve Rahatınıza Bakın.

Ürünler her ne kadar pahalı gelse de, el emeği ve göz nuru mobilyalara verilen ücretten daha fazla değeri hak ettiğini kesinlikle anlayacaksınız. Kozza Home ürünlerini web sitesini ziyaret ederek inceleme yapabilir ve güvenle sipariş verebilir veya Ümraniye Modoko’da bulunan Kozza Home mağazasını ziyaret edebilir, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve özel ölçü sipariş verebilirsiniz.

Özellikle Çanta Zigon Sehpa 😉

Her ürünün ayrı bir alıcısı ve seveni olsa da genellikle en çok tercih edilen ürünler çanta zigon sehpa ve zigon sehpa modelleridir. Tabi her ne kadar zevkler ve renkler tartışılmasa da durumlar orada böyleymiş 🙂 Mobilya sektörünü teknoloji ile buluşturunca teknik terimlere de ister istemez hakim oldum.Bir bilseniz “Zigon Sehpa” dediklerinde kafamda çok farklı şeyler canlanmıştı 🙂 Neyse ki Dresuar, zigon, berjer gibi terimleri hemen kavradım  😳 büyük utançtı  😀

Mutfağınızda Bar Sandalyesi Taburesi Kullanabilirsiniz.

Benim orada çalışma sürem boyunca bar sandalyeleri ve bar tabure modelleri de oldukça hoşuma gitmişti, bir ara evimde mutfağımda kesinlikle kullanmalıyım diye düşünmüştüm. Ama ne yalan söyleyeyim bir gün mutlaka mutfağımda bar sandalyesi veya taburesi kullanacağım. Ne kadar rahatsız gibi gözükse de hiçte öyle sanıldığı gibi rahatsız değil. Hem estetik ve görünümü hoş olduğu kadar konforlu olması al beni diye bas bas bağırıyor. Mutfağınızda, evinizin herhangi bir köşesinde veya projeleriniz için bar sandalyesi bolluğu ve çeşitliliği arıyorsanız, Kozza Home görmeden karar vermeyin derim. Bar sandalyeleri, bar tabureleri ve bir çok mobilya ürünü www.kozzahome.com web adresini ziyaret edip güvenle inceleyip alışveriş yapabilir, veya mağazayı ziyaret ederek ürünlere dokunarak kaliteyi ve işçiliği inceleyebilirsiniz. Ürünlere dokunduğunuzda ki aldığınız haz ve kalite sizi ürün üzerinde yoğunlaştıracaktır. Bilinen aksine sıradan mobilyacılardan oldukça farklı bir yapıda olmalarını kabul etmek gerek. İşin hakkını vermek deyimini gerçeğe döktükleri gibi kalitede ortaya çıkmış oluyor.

Ürün olarak sadece bar sandalyeleri ve bar taburelerden ziyade tüm ürünlerinin görülmeye değer olduğuna inanıyorum.

Mekanik tesisat sektöründe 2013-2014 yılları içerisinde kurulan Ritmik Proje Mühendislik Taah. Ve Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerini gün geçtikçe büyütmeye devam ediyor. Tabi ki bu faaliyetlarin ve kurumsallığın vermiş olduğu deneyimle bir web sitesine ve kartvizit tasarımına şirket içerisinde ihtiyaç doğmuş. Gerekli bilgilerin alınmasıyla kendilerine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Bu projeyi bana verdiklerinden dolayı kendilerine teşekkür eder başarılarının devam etmesini dilerim.

ritmik proje mühendislik

ritmik proje kartvizit

Teşekkürler Joy Bilgisayar. Bir haftalık çalışma ile talep edilen ve istenilen site yapısına ulaşılmıştır. Bundan sonraki süreçlerde Joy Bilgisayar istek ve taleplerine elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Beni tercih ettiği için bir kez daha teşekkür eder, hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Joy bilgisayar hizmetleri web sitesinini ziyaret edebilir, inceleme yapabilirsiniz.

Faber Mühendislik ve Tasarım Hizmetleri, web site, Logo ve kartvizit tasarımı yapımında beni tercih ettiği için kendilerine çok teşekkür ederim. Talep ettikleri gibi, düşünülen konsept ve sunum, beğenilerini kazanmıştır. Bundan sonra ki tüm süreçlerde, destek ve taleplerine elimden geldiğince cevap vereceğim. Bir kez daha teşekkür eder, hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Doğru olan budur 🙂

faber mühendislik

faber mühendislik