Tim Miller’in yönetmenliğini yaptığı ” Deadpool ” isimli fantastik bir film geliyor.12 Şubat 2016 tarihinde bir aksilik olmazsa beyaz perde de gösterime girecek olan Deadpool için şimdiden büyük bir izleyici kitlesi olacağı söylentiler arasında yerini alıyor.

Deadpool, ünlü çizgi roman Marvel’in sayfalarının içinden çıkarak sinemalarda yerini alacak gibi görünüyor.
“Örümcek Adam” “Hulk” “Demir adam” “Fantastik Dörtlü” “Kaptan Amerika” gibi çok büyük ses getirin eserleri olan Marvel, Deadpool eserini beyaz perdeye taşıyarak adından uzun bir süre söz ettirecek gibi görünüyor. Benim de büyük bir merakla beklediğim ve bir aksilik olmazsa mutlaka izleyeceğim bir film.

Bilmeyenler için Deadpool’un özelliklerinden biraz bahsedeyim:

Kendisi katil bir abimizdir,  Kadınları ve çocukları öldürmemek gibi kendine göre kuralları vardır.

Onun en büyük sanatı düşmanlarını fantastik ve esprili bir şekilde öldürmesidir. Kendisi çok iyi atıcıdır hedefi istediği noktadan vurabiliyor. Ninja eğitimli iyi bir dövüşçüdür ve eline geçen her silahı iyi bir şekilde değerlendiriyor.

Ayrıca kendini iyileştirme yeteneği vardır, Mermi vücudunu delip geçsede onun esprisini ve karekterini kesinlikle bozmuyor 🙂

Hatta çizgi romanlarında kafasının veya vücudunun her hangi bir parçasının kopması onun için gayet normal bir olaydır. Bakalım filminde de her hangi bir uzvu kopacak mı 🙂

Elemanımız kendisini zehirleyecek maddelere de oldukça dayanıklıdır ve asla sarhoş olmaz.

Derisi, hastalıklı kanser hücreleri yeniler ve öldürür bu yüzden vücudu çirkindir. Kostümsüz, maskesiz insan içine çıkmaz.

Resimde gördüğünüz üzeri abimiz kırmızı ve siyah renkli kostümü tercih ediyor.

Kendisi biraz delidir hatta biraz değil baya bildiğiniz manyak ve öldürmek istediği düşmanlarına müthiş planlar kurar, başkalarına saçma gelse de çok zekice ve kimsenin beklemediği kurnazlıkları yapararak rakibini alt eder.

Söylemeyi unuttum abimiz bir de ölümsüzdü 🙂

Gördüğünüz üzere kahramanımızın bu kadar özelliği bulunmakta.Daha ne olsun ki, ama eleman romanlar da böyleydi ilerleyen zamanlarda filmde nasıl sahne alacak hep birlikte göreceğiz.

Oyuncular

[ft_alert type=”info”] Ryan Reynolds = Wade Wilson / Deadpool
Morena Baccarin = Vanessa Carlysle / Taklitçi
Ed Skrein = Ajax
T.J. Miller = Weasel
Gina Carano = Angel Dust
Brianna Hildebrand = Ellie Phimister
Andre Tricoteux = Piotr Rasputin [/ft_alert]

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir